13.04.2010 Rotasoft'tan yeni ürün: Türkiye'nin Twitter gündemi, en popüler twitler, en popüler konular www.twitturk.com 'da

07.10.2009 Rotasoft CEBIT Fuarında ürünlerini tanıttı..

Rotasoft, sektör ve ürün bazında kurumlara ve piyasaya çözümler üreten, projeler geliştiren bir yazılım şirketidir. Yazılımda Ar-Ge bilincini ön planda tutarak ülkemizin sivil ve askeri alandaki ihtiyaçlarını yerli üretimle karşılamayı hedeflemektedir.

RotaSoft, 3 Boyutlu bilgisayar grafikleri, görüntü işleme ve örüntü tanıma alanlarında çözümler üretmektedir. Bunun yanısıra piyasanın kurumsal ihtiyaçlarına hızlı ve innovatif çözümler sunmaktadır.

RotaSoft, gücünü deneyimli ve yetenekli bilgisayar mühendislerinden almaktadır. Akademik ortamda da çalışmalar yürüten mühendislerimiz bilimsel çalışmalarını ve yetkinliklerini RotaSoft'un projelerinde kullanmaktadır.

İnnovasyon ve yenilikçilik RotaSoft'un vazgeçilmez unsurlarıdır. Geliştirilen sistemler uluslararası düzeyde teknolojik yenilik içerecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu yönüyle RotaSoft, ulusal ve uluslararası birçok ödül kazanmıştır.